Vila Cliff Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 5500,- za noc / vila

2 hosté

1 ložnice

1 koupelna


Kuchyň
Klimatizace
Parkování na pozemku v ceně
Vhodné pro společenské akce
Kouření povoleno
24hodin check-in

Vila je vybavena vkusným elegantním boho Bali stylem. Je tu 1 ložnice, s malou koupelnou. Je zde privátní venkovní gauč a jídelní stůl. Dále malá kuchyňka a lehátka s krytou stříškou. Přímo krok od vily vedou na pláž schody dolů, na pláži většinou nikoho nepotkáte a užíváte si ráno koupání bez davu turistů. Tento úžasný úkryt je ideální pro páry, kteří si chtějí vychutnat luxusní životní styl na Bali, ale nevyhledávají hotely či resorty s mraky turistů. Na snídani se dají zařídit snídaně, které vám každý den přichystá příjemný personál.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Lokalita


Více informací


Tento úžasný úkryt je ideální pro páry, kteří si chtějí vychutnat luxusní životní styl na Bali, ale nevyhledávají hotely či resorty s mraky turistů. Nádherný výhled z postele přímo na moře, od vily vedou přímo schody na pláž, kde budete uplně sami.

Cena vily zahrnuje: přivítání českým delegátem, naše služby online po celou dobu vašeho pobytu, kdy vám radíme kam na pláž bez turistů, kam na další výlety po Bali, zajistíme automobil / motorku do vily, zajistíme výletu s českým řidičem, ve vile máte každodenní úklid (kromě neděle)

Za poplatek: snídaně, český delegát po celou dobu vašeho pobytu, zařídíme výlety po okolí Bali, letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili ostrovy, Nusa Penida či Nusa Lembongan, výlety lodí, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s lokálem